Aktuality

Zimní Lofoty a Laponsko

7.3.2018
Přečtěte si článek z poslední cesty na sever a prohlédněte si v něm také řadu fotek: Zimní Lofoty a Laponsko

Podzimní promítání a kurzy

11.8.2017

Prázdniny jsou v druhé půlce a v plné přípravě jsou podzimní diashow a kurzy. více

Kanadská cesta proběhla úspěšně

14.6.2017

Vrátil jsem se z cesty po Kanadě. Tedy jen po její části a to té jižní a jihovýchodní (Ontário a Quebec). Britskou Kolumbii a sever si nechávám na příští a časově mnohem obsáhlejší expedici. Ale ani tato část země mě nikterak nezklamala a jedná se o fantastický kus divočiny. zažil jsem řadu věcí, získal nová poznání a ulovil pár pěkný fotografií. Bylo to krásně, děkuji… :-)

 

Podzim v pilné práci

7.12.2016

Konec léta a podzim až do dnešních dní byl a je plný zážitků, cest a focení. Dominantní byla expedice Okavango 2016, která proběhla v říjnu. Z ní momentálně připravuji novou diashow, která bude premiérově k vidění 17.1.2017 od 19.00 v Kolovratech – klub U Boudů. Ostatní čas trávím focením (reportáže pro ALD, Europe assistance, … a gastronomie) či degustacemi whisky. Na “papírovou formu” čeká i několik článku.

Společná výstava fotografií na zámku v Ratajích nad Sázavou.

30.3.2016

23.4.2016 se v 17.00 uskuteční vernisáž výstavy fotografií tří autorů. Petra Zemana, Lenky Lojové a Jakuba Moravce. Výstava bude na zámku k vidění po celou letošní sezónu. Pokud budete v okolí na výletě, tak Vás zvu k návštěvě!

PLAKÁT_B

PF 2016

1.1.2016

Přeji všem krásný, spokojený a pestrý rok 2016. Přeji rok plný zdraví, zážitků, seberozvoje a fajn lidí.

PF2016

Otevírám nový e-shop s autorskými fotoobrazy

21.11.2015

Sice se zpožděním, ale přeci. Na poslední chvíli před Vánoci se podařilo dát do provozu nový e-shop, který bude současně i fotobankou. První, již funkční, podoby naleznete na adrese www.kupsifotky.cz či v horním menu, kde je též odkaz.

e-shop_foto

Propagační fotografie, fotky na web a PR poradenství

29.4.2015

Definitivně jsem rozšířil své služby o nabídku realizace propagačních fotografií, návrhů a realizací obrazových prtfolií či celkové poradenství v oblasti public relations. Po letech, kdy jsem tyto činnosti dělal pouze pro dlouhodobě nasmlouvané klienty,  jsem se rozhodl nabídnou je do širšího pléna. Veškeré podbrobnější informace získáte v záložce PR a PRODUKCE.

20.3.2015

Rad bych touto cestou uvedl na pravou miru nektere informace v tisku. Nase cesta, stejne jako mnohe pred tim, byla dlouhodobe a peclive pripravovana. Vyprava mela veskera povoleni od guvernera a to i do mist mimo zakladni turistickou oblast, tam jsme vsak nebyli! Veskera bezpecnostni opatreni byla na vysoke urovni a pouzivali jsme i prvky dobrovolne, ktere nejsou striktne vyzadovany. Nejednalo se o zadnou “splasenou” akci a “frajeriny”. V nasem zajmu je vzdy maximalni bezpecnost a cile nasich cest jsou zcela jine nez vyhledavat adrenalin. V tomto pripade probihaji i odborna mereni a vezeme s sebou pristroj Fyzikalniho ustavu, ktery automaticky sbira data. Ano, i me, jako cloveku venujicimu se ochrane prirody cely zivot, je medveda lito, ale zde sehrala svou roli nahoda, ktera je nevypocitatelna. Po bitve je kazdy generalem, ale ja ani zpetne nevidimi nic podstatneho co by se dalo udelat jinak, zadna selhani ci pochybeni. Pevne verim, ze nikdo z vas nebude nikdy stat pred rozh
odnutim, jako ma kamaradka, ktera svym vystrelem jeden zivot zachranila a jiny vzala.

Jakub Moravec

Polární expedice ARCTOS 5 vyrazila

14.3.2015

logo se

Naše polární expedice vyrazila. Držte nám palce a těšte na povídání a fotky z naší cesty. našeho odjezdu si všimly i novinky.cz. Článek k přečtení zde.